www.cvonline.hu

Takarító(nő)

  • A hirdetés 851 napja lejárt

A timmendorferi strandnál (Balti tenger) elhelyezkedő Hotel Fuchsbau 1915 óta fennálló családi vállalkozás. A parasztházból lett vendéglő mára egy étteremmel kiegészített 4 csillagos szállodává nőtte ki magát,  mely méltán vált Németország egyik  legnépszerűbb pihenőhelyévé.

Csapatunk

Takarító(nő) munkatársat

keres  teljes munkaidőben vagy szezonális munkára.

Főbb feladatok,  munkák:

  • szállodai szobák takarítása és ellenőrzése a legmagasabb minőségi követelmények alapján;
  • műszaki hibák és az általános javítási igények jelentése;
  • havi takarítási feladatok ellátása.

Elvárások:

  • hasonló területen szerzett szakmai tapasztalat (referenciával);
  • terhelhetőség,  rugalmasság,  megbízhatóság;
  • csapatszellem,  felelősségteljes hozzáállás,  motiváltság;
  • udvarias, vendégcentrikus magatartás;
  • ápolt megjelenés  magabiztos fellépés.

Előny:

  • németnyelv-ismeret.

Amit kínálunk:

  • hosszú távú,  stabil munkalehetőség;
  • szezonális munkalehetőség;
  • a német szállodaipar átlagfizetéseihez igazodó versenyképes jövedelem;
  • ingyenes szállás a szálloda közelében;
  • fiatal, nyitott  dinamikus, csapatban való munkavégzés;
  • német nyelvtanulási lehetőségek.

Munkavégzés helye: Fuchsbau

Romantik Hotel · Restaurant · SP

Dorfstraße 11

23669 Timmendorfer Strand

Németország

Link megjelenítése

Jelentkezés módja:  amennyiben az álláslehetőség felkeltette érdeklődését  és megfelel az elvárásoknak,  kérjük,  küldje el fényképes  magyar nyelvű  önéletrajzát  az alábbi e-mail címre. A tárgy mezőben kérjük, jelölje meg a pozíció pontos  nevét.

Helyek Külföld
Kategória Szakmunka / fizikai munka
Külföldi munka
Idegenforgalom / Szálloda / Vendéglátás
Minimális tapasztalat 2 év
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő