www.cvonline.hu

TAKARÍTÓNŐ

  • A hirdetés 992 napja lejárt

TAKARÍTÓNŐ

Feladatok:

  • irodaház, lépcsőház, szociális helyiségek (konyha, öltöző, zuhanyzó, mosdók és illemhelyek) napi takarítása,
  • eseti pipere takarítása,
  • hulladékgyűjtők ürítése.

Elvárások:

  • jó munkabírás,
  • igényes munkavégzés,

Munkaidő:

reggel 7.00-15.30-ig, fél óra étkezési szünettel.

Miskolc területén kívülről történő bejárás esetén a helyközi utazásra költségtérítést nyújtunk.

Munkavégzés helye:
Európa Center Miskolc Üzleti és Logisztikai Park, 3531 Miskolc, Hold utca 2.

Munkáltató neve: Európa-Center-Miskolc Kft.

A fényképes önéletrajzot is tartalmazó jelentkezéseket várjuak emailen az alábbi email címen.

Helyek Borsod-Abaúj-Zemplén
Kategória Szakmunka / fizikai munka
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő