www.cvonline.hu

Takarítónő

  • A hirdetés 465 napja lejárt

25 éve mind a hazai, mind nemzetközi piacra gyártó, magyar tulajdonban lévő, innovatív, dinamikusan fejlődő fémipari vállalat keres munkatársat az alábbi pozícióra:

Takarítónő

(napi 4 órás)

Feladatok:

  • Irodai helyiségek takarítása a rendszeresített takarító eszközökkel, valamint a szemetes edények rendszeres ürítése
  • Bútorok felületi tisztítása, rendszeres portalanítása (nedves és száraz eljárással egyaránt), felületvédő (impregnáló) anyagokkal állagmegőrző ápolás
  • Mellékhelyiségek (mosdók, zuhanyzók, öltözők) tisztántartása, fertőtlenítése, időszakos vízkőmentesítése
  • Tisztítószerek és fogyóanyagok figyelemmel kísérése, pótlása, kimutatásuk vezetése
  • Dolgozók által használatos étkezők takarítása
  • Egyéb közös használatú helyiségek tisztántartása, takarítása

Amit kínálunk:

  • Megbízható, kiszámítható, stabil vállalati háttér
  • Nyitott, pozitív, rugalmas, családias légkör

Elvárásaink:

  • Napi 4 órás munkavégzés
  • Megbízható, leinformálható, takarításban gyakorlattal rendelkező személy
  • Orvosi alkalmasság
  • Minimum általános iskolai végzettség

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését és úgy gondolja, hogy Ön az, akit keresünk, örömmel várjuk fényképes, magyar nyelvű önéletrajzát és motivációs levelét az alábbi e-mail címre.

KÉRJÜK, csak abban az esetben jelentkezzen, ha végzettsége, tudása és szakmai tapasztalata valóban megfelel a fenti paramétereknek! Köszönjük.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Szakmunka / fizikai munka
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Általános iskola
Munkaidő tipusa Részmunkaidő