www.cvonline.hu

TAKARÍTÓNŐ / TAKARÍTÓ

  • Company_icon Quality Pack Zrt.
  • Location_icon Szikszó, Borsod-Abaúj-Zemplén
  • Mentés
  • Az álláshirdetés 24 napja lett aktiválva

A HELL cégcsoport tagjaként
Magyarország első alumínium italdoboz gyára,
a QUALITY PACK Zrt.
munkatársat keres az alábbi pozícióra:

Feladatok

  • Az irodaház közvetlen környezetének rendben- és tisztán tartása
  • Az üzemcsarnok valamint a kiszolgáló helyiségek (mosdók, étkezők, zuhanyzók) takarítása
  • Szemét összeszedése
  • Ablak, ajtó és burkolatok, csempék tisztítása
  • A takarítási napló és egyéb kapcsolódó dokumentumok vezetése
  • Munkahelyi rend fenntartása

Elvárások

  • Hasonló munkakörben szerzett gyakorlati tapasztalat
  • Középfokú iskolai végzettség
  • Erkölcsi bizonyítvány
  • Megbízható, precíz, önálló munkavégzés
  • Munkájára igényes hozzáállás

Amit kínálunk

  • Stabil, tőkeerős hazai vállalati háttér
  • Hosszú távú munkalehetőség biztosítása
  • Inspiráló munkakörnyezet
  • Munkába járás támogatása
  • Professzionális tisztítószerek használata

Munkaidő

  • Teljes munkaidő (hétfőtől-péntekig napi 8 óra)

Munkavégzés helye: Szikszó

A fényképes, név alapján elnevezett önéletrajzokat a munkakör megnevezésével az alábbi email címre várjuk.Felhívjuk a pályázók szíves figyelmét, hogy csak az elvárásoknak teljes mértékig megfelelő jelölteket áll módunkban kiértesíteni a toborzás és kiválasztás egyes szakaszairól.

Helyek Szikszó
Borsod-Abaúj-Zemplén
Kategória Szakmunka / fizikai munka
Ügyfélszolgálat / Vevőszolgálat / Szolgáltatás > Takarítónő
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Szakmunkásképző
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű