www.cvonline.hu

Takarítói csoportvezetői

  • Company_icon Granpol Kft.
  • Location_icon Esztergom, Komárom-Esztergom
  • Mentés
  • Az álláshirdetés 13 napja lett aktiválva

Esztergomi székhelyű cégünk keres saját alkalmazásban, takarításban gyakorlott,

„B” kategóriás jogosítvánnyal rendelkező férfi munkatársat

feladatok ellátására.

Amit kínálunk:

  • teljes munkaidő, alkalmazotti jogviszony
  • kiemelt bérezés,  pénzbeni cafetéria
  • munkaruha biztosítása
  • önálló munkavégzés

Jelentkezni lehet az alábbi e-mail címen.

Helyek Esztergom
Komárom-Esztergom
Kategória Szakmunka / fizikai munka
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Általános iskola
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű