www.cvonline.hu

TAKARÍTÓI CSOPORTVEZETŐ MUNKATÁRS (7202)

  • A hirdetés 854 napja lejárt

A Pannon-Work Személyzeti Szolgáltató Zrt. ajkai megbízópartnere számára munkatársat keres az alábbi munkakörbe:

Takarítói csoportvezető munkatárs

Elvárások:
- legalább középfokú végzettség
- hosszú távú munkavállalás
- csoportvezetői készség
- általános vegyszerismeret

Feladatok:
- hipermarket vevőterének és személyzeti részlegének napi szintű tisztántartásáért felelős csoport vezetése
- beosztások elkészítése
- a takarító csoport munkájának átvétele, ellenőrzése, konzultálás a hipermarket vezetőivel
- esetlegesen a takarítógép kezelése (munkavállalóink betanítást kapnak!)

Előny:
- hasonló munkakörben vagy vezetői pozícióban szerzett tapasztalat
- azonnali munkába állás

Amit kínálunk:
- határozatlan idejű munkaviszony
- cafeteria

Munkavégzés helye: Ajka

Munkaidő: Két műszakos, esetenként osztott munkaidő

Önéletrajzokat az alábbi e-mail címre kérjük elküldeni: E-mail cím megjelenítése TAKARÍTÓ CSOPORTVEZETŐ tárggyal

Közvetítési nyilvántartási szám: Budapest Főváros Kormányhivatal Munkaügyi Központja 482/2011-5100-773
Kölcsönzési nyilvántartási szám: Budapest Főváros Kormányhivatal Munkaügyi Központja 481/2011-5100-857