www.cvonline.hu

Takarító

  • A hirdetés 577 napja lejárt

Gyorsan mozgó fogyasztási cikkek (FMCG) területén az energiaital szektorban piacvezető, gyártással és kereskedelemmel foglalkozó HELL Energy Magyarország Kft. munkatársat keres szikszói gyárába az alábbi munkakörre:

Takarító

Feladatok:

  • Mosdók, mellékhelyiségek, fürdők takarítása, a szemét összeszedése
  • Időszakosan ablak, ajtó, és a burkolatok, csempék tisztítása
  • Minimális adminisztrációs feladatok, adatrögzítés
  • Betartja a munkáját érintő összes minőségi és higiéniai előírást
  • Biztosítja az üzemi környezet tisztasági, higiéniai állapotának megtartását a kiszolgáló berendezések, üzemi terület állagmegóvását.

Elvárások:

  • Minimum alapfokú iskolai végzettség
  • Megbízhatóság, precizitás
  • Jó terhelhetőség
  • Önálló munkavégzés
  • Igényes, tiszta munkavégzés
  • Tapasztalat hasonló munkakörben
  • Leinformálható korábbi munkahely
  • Erkölcsi bizonyítvány

Előnyt jelent:

  • Több éves hasonló területen szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Teljes munkaidős munkavégzés
  • Stabil háttérrel rendelkező, folyamatosan növekvő cég
  • Igényes munkakörnyezet
  • Fiatal, dinamikus csapat

Munkavégzés helye:

Miskolc

A fényképes, név alapján elnevezett önéletrajzokat, motivációs levelet a pozíció megnevezésével és bruttó bérigény feltüntetésével 2015.12.24 -ig várjuk az alábbi e-mail címre.

Felhívjuk a pályázók szíves figyelmét, hogy csak az elvárásoknak teljes mértékig megfelelő jelölteket áll módunkban kiértesíteni a toborzás és kiválasztás egyes szakaszairól!

Helyek Szabolcs-Szatmár-Bereg
Borsod-Abaúj-Zemplén
Kategória Szakmunka / fizikai munka
Szükséges iskolai végzettség Általános iskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő