www.cvonline.hu

Takarító

  • A hirdetés 688 napja lejárt

Elektronikai termékek javításával foglalkozó vezető gyártói garanciális márkaszerviz

Takarító

Munkatársat keres Budaörsi telephelyre, teljes munkaidőbe, délutáni munkavégzésre.

Feladatok:

  • Irodák, kiszolgáló helyiségek, ügyfélszolgálati helyiség takarítása.
  • Mellékhelyiségek tisztántartása, takarítása.
  • Mindennapos higiénikus környezet biztosítása.

Álláshoz tartozó elvárások:

  • alapfokú végzettség,
  • nagyfokú munkabírás,
  • önálló munkavégzés képessége,
  • igényes munkavégzés,
  • megbízhatóság, precizitás, dolgozni akarás.

Amit kínálunk:

  • Versenyképes jövedelem, hosszú távú együttműködés
  • Fiatal, dinamikus csapat, jó hangulat

Munkavégzés helye:

Budaörs

A fényképpel ellátott önéletrajzokat az alábbi e-mail címre várjuk.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Szakmunka / fizikai munka
Szükséges iskolai végzettség Általános iskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő