www.cvonline.hu

Takarító

PROHUMAN

Hozzáadva: 2016.12.06.
Hirdetés azonosító: 1098448

Dinamikusan fejlődő szolgáltatóvállalat megbízásából keresünk munkatársat azonnali munkakezdéssel budapesti munkavégzéssel az alábbi pozícióba:
Feladatok:

  • Általános takarítási feladatok,
  • porszívózás, sepregetés,
  • hulladék összegyűjtése,
  • padlótisztítás,
  • ablaktisztítás,
  • vízkőoldás
  • higiéniai anyagok töltése,
  • általános rendrakás.

Elvárások:
  • Alapfokú végzettség (8 osztály), szakmunkás végzettség előny,
  • üzemi takarítási feladatok ellátásában szerzett tapasztalat,
  • állóképesség, monotónia tűrés, precizitás,
  • rugalmasság, területileg több helyszín vállalása.

Juttatások:
  • Azonnali kezdéssel hosszú távú munkalehetőség,
  • bejelentett munkajogviszony,
  • Munkaidő: Hétfőtől péntekig 4 órában 8:00 - 12:00 között
  • Munkavégzés helye: Budapest
  • fix alapbér

Előnyök:
  • Több éves takarításban szerzett tapasztalat.

Nyelv:
  • Angol(Amerikai)

  • A jelentkezéseket várjuk fényképpel ellátott magyar nyelvű önéletrajzzal!

Munkavégzés helye:
  • Budapest

Kategória
Szakmunka / fizikai munka
Régió