www.cvonline.hu

Takarító

  • A hirdetés 355 napja lejárt

A 23. éve Magyarországon jelenlevő Sodexo Magyarország Kft. a szolgáltatási szektor meghatározó szereplője, piacvezető az intézményi étkeztetésben és dinamikus fejlődéssel bír az épületüzemeltetés területén.
Társaságunk folyamatos fejlődése következtében budapesti (XIV. kerület) munkahelyre keresünk rugalmas munkavégzéssel

takarító

munkatársat.

Feladatok:

  • általános irodai takarítás

Elvárások:

  • hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • megbízhatóság, precizitás
  • terhelhetőség
  • büntetlen előélet

Amit nyújtunk:

  • hivatalos foglalkoztatás, hosszú távú munkalehetőség
  • kulturált munkakörnyezet
  • azonnali belépés
  • cafetéria
  • rugalmas munkaidő, „A” kategóriás irodaház takarítása a hivatalos munkaidő (6:00-18:00) utáni munkavégzéssel.

Jelentkezni önéletrajzzal fizetési igény és pozíció megjelölésével a lenti e-mail címre várjuk vagy a 06/1 8010953 telefonon.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Szakmunka / fizikai munka
Minimális tapasztalat 1 év
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő