www.cvonline.hu

Takarító

  • A hirdetés 181 napja lejárt

FORT Facility Kft. eseti és napi takarítás területén 25 éves szakmai
tapasztalattal rendelkező magyar vállalkozás, keres hosszú távra,
megbízható kollégákat a következő munkakörre:

TAKARÍTÓ

Feladat: Napi takarítási feladatok teljes körű ellátása (irodák, étkezők, mosdók, mellékhelyiségek, öltözők közösségi terek, folyosók), részmunkaidőben, rugalmas időbeosztásban, Budapest III. kerületben.

Munkaidő: 6 órás részmunkaidő, 16:00-22:00h közötti időszakban

Elvárások:

  • Minimum alapfokú iskolai végzettség
  • Jó fizikum, állóképesség
  • Megbízhatóság, precizitás, rugalmasság
  • Igényes, tiszta munkavégzés
  • Önálló munkavégzés

Amit kínálunk:

  • Fizetés bruttó 120.000,- Ft
  • 6 órás bejelentett munkaviszony
  • Stabil vállalati háttér
  • Azonnali munkakezdés

Jelenkezés: Amennyiben felkeltettük érdeklődését, kérem küldje el fényképes önéletrajzát a lenti email címre.

További információ: www. fort.hu vagy 06/30 383 1393 (H-P 09:00-15:00)

Helyek Budapest
Pest
Kategória Szakmunka / fizikai munka
Szükséges iskolai végzettség Általános iskola
Munkaidő tipusa Részmunkaidő