www.cvonline.hu

Takarító

  • A hirdetés 432 napja lejárt

A FORT Facility Kft. professzionális felülettisztítás, épülettisztítás, eseti és napi takarítás, felületvédelem, felületkezelés területén 25 éves szakmai tapasztalattal rendelkező magyar vállalkozás, keres hosszú távra, megbízható, lelkes kollégákat a következő munkakörre:

Takarító

Feladat: Napi takarítási feladatok teljes körű ellátása (irodák, étkezők, mosdók, mellékhelységek, öltözők közösségi terek, folyosók), teljes vagy részmunkaidőben, rugalmas időbeosztásban, Budapest területén.

Elvárások:

  • Minimum alapfokú iskolai végzettség
  • Jó fizikum, állóképesség
  • Megbízhatóság, precizitás, rugalmasság
  • Igényes, tiszta munkavégzés
  • Önálló munkavégzés

Amit kínálunk:

  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Megbízható, stabil vállalati háttér
  • Bejelentett főállás
  • Versenyképes fizetés
  • Pozitív munkakörnyezet és csapat
  • Azonnali munkakezdés

Amennyiben felkeltettük érdeklődését, küldje el fényképes szakmai önéletrajzát, az alábbi email címre.

További információ: Link megjelenítése és  +36 30 383 1393

Helyek Budapest
Pest
Kategória Szakmunka / fizikai munka
Szükséges iskolai végzettség Általános iskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Részmunkaidő