www.cvonline.hu

Takarító

  • A hirdetés 340 napja lejárt

Takarító

Dinamikus csapatunkba keresünk részmunkaidős kollégát, takarítási feladatok ellátására, napi 4
órában.

Az Oerlikon Eldim repülőgép alkatrészek és ipari gázturbina alkatrészek gyártásának magas szintű képviselője, mely gyártó tevékenységét Hollandiában, az Egyesült - Királyságban és Magyarországon látja el.

Feladatok:

– Az épület tisztántartása
– Az ebédlő és irodák berendezéseit illető takarítási    rend betartása
– Öltözők, mellékhelyiségek tisztítása

Elvárások:

– Szervezett, terhelhető személyiség
– Takarítási feladatokban való jártasság, tapasztalat
– Középfokú végzettség
– Alapvető számítógépes ismeretek

Amit kínálunk:

– Dinamikus csapat, nemzetközi környezet
– Versenyképes juttatási csomag

Oerlikon Eldim (HU) Kft.
Hatàr ùt 1/C
4031 Debrecen
Hungary

Helyek Hajdú-Bihar
Kategória Szakmunka / fizikai munka
Szükséges iskolai végzettség Szakmunkásképző