www.cvonline.hu

Takarító területvezető

  • A hirdetés 404 napja lejárt

Több mint 20 éves múlttal rendelkező, budapesti székhelyű takarítócég keres

takarító területvezetői

pozícióba munkatársat.

Feladatok:

  • takarítási feladatok szakmai irányítása, akár ipari területen történő takarítási folyamatok irányítása
  • Heti beszámolók elkészítés  a területekről , folyamatban lévő projektekről
  • Területen adódó problémák heti  lejelentése megoldási javaslattal
  • Költségvetések  készítése lejelentése a szolgálatvezetőnek
  • A munkája  során a  vezetés alatt álló dolgozók tudatos,  tervszerű, szabályozott humanisztikus irányítása, munkájának segítése
  • Teljes körű területvezetői feladatok ellátása
  • Új munkatársak betanítása
  • A terület és a területen dolgozó munkatársak folyamatos ellenőrzése
  • Kapcsolattartás a megrendelővel, a megrendelő szerződésben kikötött elvárásainak történő maximális megfelelés
  • A takarításhoz szükséges eszközök, takarítószerek nyilvántartása, fogyástól függő havi megrendelése a központi raktárból
  • Munkaóra és túlóra nyilvántartása, jelenléti ívek vezetésének ellenőrzése, azok továbbítása havi bérszámfejtésre

Egyéb, szakmai elvárások:

  • számítógépes ismeretek
  • takarítás területén szerzett szakmai tapasztalat elengedhetetlen
  • takarítói területvezetői pozícióban  szerzett 1-2 éves gyakorlat
  • professzionális takarítószerek és eszközök ismerete
  • jó kommunikációs készség, csapatszellem
  • magas munkabírás
  • B kategóriás jogosítvány

Fényképes önéletrajzát az alábbi e-mail címünkre várjuk ’területvezető’ hivatkozással.

Helyek Pest
Budapest
Kategória Szakmunka / fizikai munka
Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő