www.cvonline.hu

Takarító / takarítónő

  • A hirdetés 450 napja lejárt

munkatársat keresünk!

Irodai és bemutatótermi helyiségek tisztán tartására, takarítására keresünk teljes munkaidős munkatársat, hosszú távra.

Főbb feladatok:

  • Helyiségek (iroda, öltöző, étkező, mellékhelyiségek) takarítása, tisztán tartása
  • Bemutató áruk, termékek portalanítása
  • Takarító- és munkaeszközök folyamatos készleten tartása, ellenőrzése
  • Esetenként irodai kisegítőmunkák ellátása (pl.: levélfeladás)

A munkavégzés helyszínei:

  • Budapest IV. kerület (alapvetően)
  • Budapest XIV. kerületi telephely (esetenként)

Az állás betöltéséhez szükséges elvárások:

  • önállóság, megbízhatóság, lelkiismeretes munkavégzés
  • alapfokú végzettség
  • 3 hónapnál nem régebbi erkölcsi bizonyítvány

Jelentkezésüket egy arcképes önéletrajzzal szíveskedjenek részünkre elküldeni.

Kérjük, szíveskedjenek a jelentkezés során a kb.-i fizetési igényüket is megjelölni!

Helyek Budapest
Pest
Kategória Szakmunka / fizikai munka
Szükséges iskolai végzettség Általános iskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő