www.cvonline.hu

Takarító / Takarítónő

  • A hirdetés 455 napja lejárt

Gyorsan mozgó fogyasztási cikkek (FMCG) területén az energiaital szektorban piacvezető, gyártással és kereskedelemmel foglalkozó Hell Energy Magyarország Kft. munkatársat keres szikszói palackozó üzemébe az alábbi pozícióra:

Feladatok:

  • Mosdók, mellékhelyiségek, fürdők takarítása, a szemét összeszedése
  • Időszakosan ablak, ajtó, és a burkolatok, csempék tisztítása
  • Minimális adminisztrációs feladatok, adatrögzítés
  • Betartja a munkáját érintő összes minőségi és higiéniai előírást
  • Biztosítja az üzemi környezet tisztasági, higiéniai állapotának megtartását a kiszolgáló berendezések, üzemi terület állagmegóvását.

Elvárások:

  • Minimum középfokú iskolai végzettség
  • Minimum 3 éves hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • Erkölcsi bizonyítvány
  • Megbízható, precíz, önálló, proaktív személyiség
  • Igényes, tiszta munkavégzés
  • Jó probléma-megoldó képesség
  • Leellenőrizhető referencia
  • Saját személygépjármű

Amit kínálunk:

  • Teljes munkaidős munkavégzés
  • Stabil háttérrel rendelkező, folyamatosan növekvő cég
  • Igényes munkakörnyezetFiatal, dinamikus csapat

A fényképes, név alapján elnevezett önéletrajzokat, motivációs levelet a pozíció megnevezésével és bruttó bérigény feltüntetésével 2016.04.25 -ig várjuk az alábbi e-mail címre.

Felhívjuk a pályázók szíves figyelmét, hogy csak az elvárásoknak teljes mértékig megfelelő jelölteket áll módunkban kiértesíteni a toborzás és kiválasztás egyes szakaszairól!

Info: Link megjelenítése

Helyek Borsod-Abaúj-Zemplén
Kategória Szakmunka / fizikai munka
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Szakmunkásképző
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő