www.cvonline.hu

Takarító - szobalány

  • A hirdetés 831 napja lejárt

Ausztriai 28 szobás, családi tulajdonú, 3 csillagos szálloda

takarító-szobalányt

keres.

Feladatok:

  • szobák, közösségi valamit külső terek tisztán tartása,
  • ágynemű, illetve törölköző csere,
  • mosodai teendők (gépi mosás, szárítás, vasalás)
  • Szükség esetén besegítés más munkafolyamatokba (konyha, étterem)

Elvárások:

  • Hasonló munkakörben szerzett szakmai tapasztalat
  • Önálló munkavégzés, rugalmasság, precizitás
  • Vendég centrikus gondolkodás, lelkes és lelkiismeretes munkavégzés
  • Előny: német nyelvek ismerete, nemzetközi munkatapasztalat (lehetőség szerint német nyelvterületen)

Amit ajánlunk:

  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Szállás, ellátás, internet
  • Fiatalos csapat

A jelentkezéseket magyar nyelven kérjük a következő email címre.

Helyek Külföld
Kategória Külföldi munka
Szakmunka / fizikai munka
Idegenforgalom / Szálloda / Vendéglátás
Minimális tapasztalat 1 év
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Német