www.cvonline.hu
Takarító-Székesfehérvár (Referenciaszám: PJ4769)
Pannonjob Kft.
Frissítve : 2016.10.20.
Jelentkezési határidő: 2016.10.26.
Hirdetés azonosító: 1084041
lejárt

Székesfehérvári Videotonnál lévő partnercégünk megbízásából keresünk munkatársakat az alábbi munkakörbe:

Takarító

Elvárások:
- minimum 8 általános iskolai végzettség

Amit kínálunk:
- 1 műszak (6:00-14:00)
- Versenyképes bérezés

- Ingyenes cégesjáratok
- Cafeteria rendszer
- Saját állomány

Munkavégzés helye: Székesfehérvár

Kérjük magyar nyelvű önéletrajzát az e-mail tárgy mezőben a referenciaszám megjelölésével küldje el Sztari Bojána kapcsolattartó részére a honlapunkon található regisztrációs űrlap segítségével vagy az E-mail cím megjelenítése e-mailen az címre. Érdeklődni az alábbi telefonszámon lehet: 20/915-5994

Tájékoztatjuk, hogy a Pannonjob Kft. álláshirdetéseire, adatbázisába történő jelentkezésével cégünk automatikusan, Ön által elfogadottnak tekinti az adatvédelmi nyilatkozatot, amely a következő linken megtekinthető:Link megjelenítése

Nyilvántartási szám: 4376-4./2003, 07-0006-06.

Feladatok:
Elvárások:
Juttatások:

Kategória
Szakmunka / fizikai munka
Régió
Fejér

Egyéb hasonló állások Önnek
Takarító

Cégnév elrejtése

Műszaki szolgáltató cég Budapest egész területé...
Budapest, Pest

Takarító

PROHUMAN

Magyar tulajdonú, stabil vállalati háttérrel re...
Budapest

TAKARÍTÓ

Thalassa Ház

Thalassa Ház Pszichoterápiás és Pszichiátriai R...