www.cvonline.hu

Takarító (részmunkaidős, heti 1 nap)

Hozzáadva: 2017.06.20.
Hirdetés azonosító: 1015086

munkatársat.
Feladatok:

  • Iroda takarítás

Elvárások:
  • 8. általános végzettség
  • Rugalmas időbeosztás

Juttatások:
  • Hosszútávú munkalehetőség
  • Bejelentett munkaviszony
  • Heti fizetés

Előnyök:
  • Épület takarításban való tapasztalat

Egyéb kapcsolati információk:
  • Érdeklődni lehet a következő telefonszámon: 06/70 489-84-91

  • Amennyiben megfelel mindezen feltételeknek kérem, hogy küldje el önéletrajzát a fent található e-mail címre vagy érdeklődjön a megadott telefonszámon.

Munkavégzés helye:
  • Gödöllő

Kategória
Szakmunka / fizikai munka
Régió
Pest