www.cvonline.hu
Takarító (Referenciaszám pj3719)
Pannonjob Kft.
Frissítve : 2015.08.29.
Jelentkezési határidő: 2015.09.01.
Hirdetés azonosító: 949369
lejárt

Sóskúti partnercégünk megbízásából részmunkaidőbe, délutáni/esti elfoglaltsággal keresünk munkatársakat az alábbi munkakörbe:

Takarító munkatárs

Feladatok:
- Előre meghatározott területeken: irodák, üzemi terület, mosdók, öltözők, étkezők takarítása
- Szemetesek ürítése
- A kiadott területen a nagytakarítás elvégzése
- A kiadott terület irodáiban és étkezőiben ablaktisztítás elvégzése
- Az elvégzett munka felvezetése a takarítási listára

Elvárások:
- Hétköznapokon, 16-22 óra közötti munkavégzés vállalása
- Erkölcsi bizonyítvány
- 8 általános iskolai végzettség

Előny:
- Nagy fokú önállóság
- Hasonló területen szerzett tapasztalat

Amit megbízónk kínál:
- Céges buszjáratok
- Hosszú távú munkalehetőség
- Másodállásban, vagy nyugdíj mellett is végezhető munka
- Megváltozott munkaképességű kollegák jelentkezését is várjuk

Kérjük magyar nyelvű önéletrajzát, a bérigény megjelölésével csatolva küldje el Tokai Edit kapcsolattartó részére a honlapunkon található regisztrációs űrlap segítségével vagy e-mailen az E-mail cím megjelenítése címre. Javasoljuk, hogy a regisztrációt válassza, mert így adatai gyorsabban jutnak el hozzánk és ez a sikeres pályázat egyik záloga.

Tájékoztatjuk, hogy a Pannonjob Kft. álláshirdetéseire adatbázisába történő jelentkezésével, cégünk automatikusan Ön által elfogadottnak tekinti az adatvédelmi nyilatkozatot, amely a következő linken megtekinthető:Link megjelenítése

Nyilvántartási szám: 4376-4./2003, 07-0006-06.