www.cvonline.hu

Takarító, operátor

Hozzáadva: 2017.09.18.
Hirdetés azonosító: 1158491

Magyarország vezető sörgyártó vállalatához keresünk munkavállalókat az alábbi pozícióba
Feladatok:

  • Nyitott kádas erjesztéshez szükséges takarítói feladatok ellátása
  • Kádak előkészítése az erjesztéshez
  • Termelési környezet és a használt berendezések tisztán és rendezetten tartása a szabványoknak megfelelően
  • Üzemi higiénia biztosítása

Elvárások:
  • Alapfokú végzettség
  • Magas fokú munkabírás (erős fizikum)
  • Precíz, pontos munkavégzés
  • Határozottság, felelős magatartás

Juttatások:
  • Versenyképes bérezés
  • Kiváló munkakörnyezet
  • Folyamatos munkarend (6:00-18:00, vagy 18:00-6:00, 2 nap munka, 2 nap pihenő)
  • Határozott idejű szerződés (október 1-ig)

Előnyök:
  • Termelésben szerzett tapasztalat
  • Azonnali munkakezdés

Nyelv:
  • Magyar

  • Amennyiben megfelel mindezen feltételeknek, kérjük, küldje el fényképpel ellátott, magyar nyelvű önéletrajzát a megadott e-mail címre.