Takarító munkatársat keresünk Kistarcsára (HÉV vonalán) INTS/BK/005

  • A hirdetés 449 napja lejárt

Takarító munkatársat keresünk Kistarcsára (HÉV vonalán)

INTS/BK/005

Feladatok:

Gyár területének tisztán tartása

Takarító gépek kezelése

Vegyszerek szakszerű használata

Elvárások:

Hasonló területen szerzett tapasztalat

Általános iskolai végzettség

Precíz munkavégzés, megbízhatóság

Munkaidő:

Hétfőtől vasárnapig 8 órába, 3 műszakban (6:00-14:00; 14:00-22:00; 22:00-6:00). A műszakokat előre egyeztetik.

Munkavégzés helye:

Kistarcsa (a HÉV Kistarcsa kórház megállójától 3 perc séta, a távolsági bérlet 86%-át fizetjük)

Bérezés:

Alapbér + bónusz + műszak pótlék éjjel és vasárnap + 6 000 Ft ajándékutalvány + mosószer és öblítő szer a munkaruha tisztításához.

Kezdés:

Azonnal, megegyezés szerint

Jelentkezését a E-mail cím megjelenítése címen várjuk önéletrajzzal.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Szakmunka / fizikai munka
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Általános iskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő