www.cvonline.hu

Takarító munkatárs

Régió:

Budapest

Human Centrum Kft.
Hozzáadva: 2017.06.23.
Hirdetés azonosító: 1037469
lejárt

A Humán Centrum Kft. büszke arra, hogy működése alatt több ezer embernek biztosított országszerte törvényes, bejelentett munkahelyet, fejlődési lehetőséget számos iparágban. Célunk a munkatársak hatékonyságának növelése, fejlesztése és óvása, mely kiemelkedően fontos a vállalatok sikere szempontjából. Ezúttal Budapestre, vezető gyógyszergyártó partnercégünk megbízásából keresünk Takarító munkatársat az alábbi feltételekkel:

Feladatok:

  • Az üzem takarítási utasításainak megfelelően a különböző tisztasági fokozatú terek fertőtlenítő takarítása
  • Fertőtlenítőszerek elkészítése, takarító eszközök előírás szerinti tisztítása
  • A takarításhoz használt mopok előírás szerinti gyűjtése, mosódába szállítása

Elvárások:

  • Minimum szakmunkás bizonyítvány
  • 3 műszakos munkarend vállalása

  • Amit kínálunk:

    • Versenyképes bérezés
    • Juttatások
    • Munkaviszony határozatlan időre szól

    Amennyiben felkeltette figyelmét az álláslehetőség, kérjük jelentkezzen önéletrajzzal, fizetési igény megjelölésével a Link megjelenítése oldalon regisztráció útján.

    Ha az állásajánlat felkeltheti ismerősei érdeklődését, kérjük, a lenti "Megosztás" gomb segítségével ossza meg velük a facebookon is.