www.cvonline.hu

Takarító munkatárs - INTS/2/42

  • A hirdetés 597 napja lejárt

Nyíregyházi gyártócégünk számára keresünk

 Takarító munkatársat

Feladatok, elvárások:

  • Iroda, szociális helységek, termelési területek tisztítása
  • 2 műszakos munkavégzés vállalása
  • Takarítói munkában szerzett tapasztalat előny
  • Megváltozott munkaképességűek jelentkezését is várjuk
  • Rész- vagy teljes idejű munkavégzés is lehetséges

Amennyiben érdeklődik a lehetőség iránt, kérjük önéletrajzát küldje el a E-mail cím megjelenítése emailcímre a pozíció megjelölésével.

Megváltozott munkaképességű jelentkezőink, kérjük tüntessék fel a munkaképesség csökkenés mértékét jelentkezésükkor.

Helyek Nyíregyháza
Kategória Szakmunka / fizikai munka
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő