www.cvonline.hu

TAKARÍTÓ MUNKATÁRS (7201)

  • A hirdetés 793 napja lejárt

A Pannon-Work Személyzeti Szolgáltató Zrt. ajkai megbízópartnere számára munkatársat keres az alábbi munkakörbe:

Takarító munkatárs

Elvárások:
- legalább 8 általános iskolai végzettség
- hosszú távú munkavállalás
- vevőbarát orientáció

Feladatok:
- hipermarket vevőterének és személyzeti részlegének napi szintű tisztántartása
- a takarítógép kezelése (munkavállalóink betanítást kapnak!)
- a szemét összeszedése a főbejárat környékén is

Előny:
- hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
- azonnali munkába állás

Amit kínálunk:
- határozatlan idejű munkaviszony
- cafeteria

Munkavégzés helye: Ajka

Munkaidő: Teljes munkaidő

Önéletrajzokat az alábbi e-mail címre kérjük elküldeni: E-mail cím megjelenítése TAKARÍTÓ tárggyal

Közvetítési nyilvántartási szám: Budapest Főváros Kormányhivatal Munkaügyi Központja 482/2011-5100-773
Kölcsönzési nyilvántartási szám: Budapest Főváros Kormányhivatal Munkaügyi Központja 481/2011-5100-857