www.cvonline.hu

Takarító, kisegítő munkatárs

Mind-Diák Szövetkezet
Hozzáadva: 2016.12.22.
Hirdetés azonosító: 934552
lejárt

Ha diákmunka, akkor Mind-Diák! A diákszövetkezet, aminek folyamatos fejlődését több tízezer diák szorgalma és tehetsége biztosítja. Különböző iparágakban működő hazai és multinacionális cégeknél végezhetsz rendszeresen és alkalmanként diákmunkát, részt vehetsz gyakornoki programokban, szakmai gyakorlaton. Csatlakozz hozzánk!

Folyamatosan keresünk 18 éven felüli nappali tagozatos, aktív hallgatói jogviszonnyal rendelkező diákokat kecskeméti kisegítői, takarítói, munkára.

Feladatok:

  • Takarítási feladatok
  • Gépi felmosás
  • Egyéb kisegítői, takarítói munkák

Elvárások:

  • Aktív, nappali tagozatos jogviszony
  • 18. életév betöltése
  • Precizitás
  • Hétfőtől péntekig legalább 2 nap vállalása kötelező

Munkaidő: 08.00-16.00 vagy 07.00-15.00 vagy 06.00-14.00-ig

Amit kínálunk

  • Diákbér: bruttó 604 Ft/óra

Amennyiben számíthatunk Rád, várjuk jelentkezésed, melyet Link megjelenítése után a pozíció megjelölésével tehetsz meg!
Kizárólag úgy érvényes a jelentkezésed, ha kitöltöd az oldalon a kért adatokat! Kérjük, hogy különös gondot fordíts a valós ráérés és telefonszám megadására!
Ha az állásajánlatunk érdekelheti ismerőseidet is, lent a "Megosztás" -ra kattintva oszd meg velük a facebookon is!