www.cvonline.hu

Takarító és emeleti londiner

  • A hirdetés 40 napja lejárt

Budapest belvárosába található öt csillagos szállodába keresünk szobák takarítására két műszakos és délutános kollégákat, valamint emeleti londinereket.

Amit kínálunk:

  • Korrekt munkafeltételek
  • Versenyképes fizetés, munkaruha
  • Étkezés valamint fizetett ünnep biztosított

Érdeklődni a 06 20 346 6955- ös telefonszámon lehet.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Szakmunka / fizikai munka
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Egyéb hasonló állások Önnek
Hardverfejlesztő mérnök-Veszprém (Referenciaszám: RE-915)

Man at Work Kft.

Feladatok: Klímavezérlő panelek hardver elemein...
Veszprém

Családanyák számára ideális telefonos értékesítői munkát kínálunk Vásárosnaményban!

NaturComfort Kft.

Családbarát, rugalmas munkahely vagyunk: 4, 6, ...
Vásárosnamény

Projekt minőségügyi mérnök-Veszprém (Referenciaszám: RE-934)

Elvárások: Villamosmérnök vagy gépészmérnök vég...
Veszprém