www.cvonline.hu

Takarító - Budapest

Hozzáadva: 2017.09.22.
Hirdetés azonosító: 974104

Feladatod lenne: - irodaház és logisztikai központ takarítása - csoportvezetőtől kapott mindennapi feladatok ellátása Elvárások: - rugalmasság - megbízhatóság - azonnali munkába állás Amit kínálunk: - hosszú távú munkalehetőség - bejelentett, fix munkahely - biztos hátterű cég Munkaidőd így alakulna: - hétfőtől péntekig napi 8 órás munka (nappalos műszakban) Munkavégzésed helyszíne: - Budapest VIII. kerület Amennyiben felkeltettük érdeklődésed, várjuk jelentkezésed önéletrajz csatolásával az E-mail cím megjelenítése e-mail címen. Tárgyszó: „takarító”
Feladatok:
  • - irodaház és logisztikai központ takarítása
  • - csoportvezetőtől kapott mindennapi feladatok ellátása

Elvárások:
  • - rugalmasság
  • - megbízhatóság
  • - azonnali munkába állás

Juttatások:
  • - hosszú távú munkalehetőség
  • - bejelentett, fix munkahely
  • - biztos hátterű cég

Előnyök:
  • - hasonló területen szerzett tapasztalat

  • Amennyiben felkeltettük érdeklődésed, várjuk jelentkezésed önéletrajz csatolásával az [e-mail] e-mail címen. Tárgyszó: „takarító”