www.cvonline.hu

Takarító - Biatorbágy

Hozzáadva: 2017.09.21.
Hirdetés azonosító: 973395

Napi 6 órás munkára keresünk, hosszú távra Biatorbágyon takarítókat!
Feladatok:

  • Teljes körű takarítói feladatok ellátása,
  • váltakozó helyszínen, különböző egységek napi szintű rendben tartása, takarítási feladatok elvégzése (iroda, vizesblokk, közlekedő, öltöző, étkező helyiségek)
  • takarításhoz szükséges vegyszerek tárolása, kezelése,
  • higiéniai előírások pontos, szakszerű betartása.

Elvárások:
  • Alapfokú végzettség (8 osztály), szakmunkás végzettség előny,
  • üzemi takarítási feladatok ellátásában szerzett tapasztalat,
  • állóképesség, monotónia tűrés, precizitás.

Juttatások:
  • Azonnali kezdéssel hosszú távú munkalehetőség,
  • részmunkaidőben, napi 5 órában végezhető munka,
  • alkalmazotti jogviszony,
  • fix bérezés + cafeteria,
  • Munkaidő: Hétfőtől péntekig 14:00 – 19:00
  • Munkavégzés helye: Biatorbágy (3 különböző helyszín)

Előnyök:
  • B kategóriás jogosítvány
  • hasonló munkakörben szerzett takarítói munkapasztalat.

  • Fényképes szakmai önéletrajzzal!