www.cvonline.hu

TAKARÍTÓ, ASZTALLESZEDŐ

  • A hirdetés 645 napja lejárt

A Budapesti Liszt Ferenc repülőtérre keresünk

munkakörbe munkatársakat.

Feladat:

  • az éttermi területek tisztán tartása
  • a vendégtérben az asztalokon hagyott tálcák összeszedése és letakarítása
  • mosogatógépből való ki/be pakolás
  • az éttermek tiszta étkészletel történő feltöltése

Elvárások:

  • alkalmasság 12 órás lábon való munkavégzéshez
  • megbízható, pontos és higiénikus személyiség és igényes munkavégzés
  • hosszútávú megbízhatóság
  • hajlandóság csapatmunkára

Munkarend: 12 órás munkarend - egyik héten 3, másik héten 4 munkanap.

Esetenként az éjszakás kollega helyetesítése előfordulhat.

Munkavégzés hely: Budapest, Liszt Ferenc Repülőtér (megközelítés a Kőbánya Kispestről induló 200E-s reptéri busszal)

Jelentkezni önéletrajzzal a pozíció látható megjelölésével az alábbi e-mail címen.

Helyek Pest
Budapest
Kategória Idegenforgalom / Szálloda / Vendéglátás
Szakmunka / fizikai munka
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő