www.cvonline.hu

Takarító állás

Régió:

Budapest

Human Centrum Kft.
Hozzáadva: 2017.10.18.
Hirdetés azonosító: 1098868
lejárt

A Humán Centrum Kft. büszke arra, hogy működése alatt több ezer embernek biztosított országszerte törvényes, bejelentett munkahelyet, fejlődési lehetőséget számos iparágban. Célunk a munkatársak hatékonyságának növelése, fejlesztése és óvása, mely kiemelkedően fontos a vállalatok sikere szempontjából. Ezúttal Budapestre, vezető gyógyszergyártó partnercégünk megbízásából keresünk Takarító munkatársat az alábbi feltételekkel:

Feladatok:

  • Az üzem takarítási utasításainak megfelelően a különböző tisztasági fokozatú terek fertőtlenítő takarítása
  • Fertőtlenítőszerek elkészítése, takarító eszközök előírás szerinti tisztítása
  • A takarításhoz használt mopok előírás szerinti gyűjtése, mosódába szállítása

Elvárások:

  • Folyamatos munkavégzés

Amit kínálunk:

  • Versenyképes bérezés
  • Juttatások (Edenred utalvány, Szép kártya, Egészségpénztári kártya)
  • Vidéki munkavállalók munkába járásának támogatása
  • A munkaviszony határozatlan időre szól

Amennyiben felkeltette érdeklődését az álláslehetőség kérjük jelentkezzen önéletrajzzal,  fizetési igény megjelölésével  a Link megjelenítése oldalon regisztráció útján.

Ha az állásajánlat felkeltheti ismerősei érdeklődését, kérjük, a lenti "Megosztás" gomb segítségével ossza meg velük a facebookon is!