Az álláshirdetés lejárt.
Aktuális állást talál az aktív állásajánlatok között: új keresés indítása itt
www.cvonline.hu

Takarító – részmunkaidő


Vecsési munkahelyre keresünk

takarító munkatársat részmunkaidőben.


Heti szinten 2 vagy 3 nap. 2 hetente egy hétvégi napon nagy takarítás.

Feladatok:

  • kézi és gépi takarítás az irodákban, a közös helyiségben és az ebédlőben

Elvárásaink:

  • önálló munkavégzés
  • önmagára, megjelenésére kifejezetten igényes munkavállaló

Jelentkezés:
Fényképes önéletrajz megküldésével a lenti e-mail címre.

Munkavégzés helye Vecsés
Kategória Szakmunka / fizikai munka
Munkaidő tipusa Részmunkaidő
Régió Budapest, Pest
Egyéb hasonló állások Önnek
Gyógyszercsomagoló - Miskolc (Referenciaszám: PJ4553)

Pannonjob Kft.

Gyógyszeripari partnercégünk miskolci telephel...
Budapest


Csomagoló (Referenciaszám: PJ4020)

Pannonjob Kft.

Partnercégünk Dunakeszi telephelyére keresünk m...
Budapest


Végszerelő (Referenciaszám: PJ3729)

Pannonjob Kft.

Budapesti partnercégünk számára keresünk munkat...
Budapest