Az álláshirdetés lejárt.
Aktuális állást talál az aktív állásajánlatok között: új keresés indítása itt
www.cvonline.hu

Takarító – részmunkaidő


  • Ez az állásajánlat 1 napon belül lejár

Vecsési munkahelyre keresünk

takarító munkatársat részmunkaidőben.


Heti szinten 2 vagy 3 nap. 2 hetente egy hétvégi napon nagy takarítás.

Feladatok:

  • kézi és gépi takarítás az irodákban, a közös helyiségben és az ebédlőben

Elvárásaink:

  • önálló munkavégzés
  • önmagára, megjelenésére kifejezetten igényes munkavállaló

Jelentkezés:
Fényképes önéletrajz megküldésével a lenti e-mail címre.

Munkavégzés helye Vecsés
Kategória Szakmunka / fizikai munka
Munkaidő tipusa Részmunkaidő
Régió Budapest, Pest
Egyéb hasonló állások Önnek
Gépkezelő munkatárs (Pályakezdők jelentkezését is várjuk!)

Work Force Kft.

Gépkezelő munkatárs (Pályakezdők jelentkezését...
Pest


Könnyű fizikai munka Aszódón

Work Force Kft.

Könnyű fizikai munka Aszódón Feladatok: Össz...
Pest


Marcipáncsomagolás Pilisvörösváron

Work Force Kft.

Marcipánok csomagolása és készítése (betanított...
Magyarország