www.cvonline.hu

Takarításvezető asszisztens

Hozzáadva: 2017.06.24.
Hirdetés azonosító: 975958

Győri partnerünk megbízásából takarításvezető asszisztenst keresünk.
Feladatok:

  • munkatervek és erőforrás tervezés
  • az elvégzett munka minőség-ellenőrzése helyszíni bejárás alapján
  • ISO szabványok szerinti működés felügyelete (ISO9001, ISO14001)
  • belső és külső auditok aktív támogatása
  • eszközállomány ellenőrzése
  • munkatársak felügyelete, ellenőrzése
  • munkaügyi dokumentációk napi szintű vezetése
  • partnerekkel és beszállítókkal történő napi szintű kapcsolattartás
  • megrendelések teljes körű intézése
  • jegyzőkönyvek, kimutatások készítése
  • riportok, jelentések készítése
  • területvezetők időszakos helyettesítése

Elvárások:
  • középfokú végzettség
  • hasonló munkakörben szerzett 1-3 éves tapasztalat
  • felhasználói szintű számítógépes ismeret
  • határozott, magabiztos fellépés
  • jó szervezési készség
  • megbízhatóság, rugalmasság
  • precíz munkavégzés

Juttatások:
  • kihívásokkal teli munkakör
  • béren kívüli juttatás
  • utazási hozzájárulás

Előnyök:
  • német nyelvtudás

Egyéb kapcsolati információk:
  • email

  • Fényképes magyar nyelvű önéletrajzzal.