www.cvonline.hu

Takarítási vezető

  • A hirdetés 837 napja lejárt

Társaságunk folyamatos fejlődése következtében budapesti (IX. kerületi) munkahelyre azonnali kezdéssel keresünk

munkakörbe munkatársakat.

Feladatok:

  • Folyamatos kapcsolattartás és együttműködés az ügyfelekkel és kollegákkal
  • Vezetői csapat munkájának segítése
  • A takarítói csapat irányítása, a megfelelő létszám biztosítása
  • A takarítási rendszer fenntartása, adminisztráció elvégzése napi szinten
  • Napi szintű ellenőrzés, munkabeosztások készítése
  • Takarítási terv készítése, rendszeres felülvizsgálata az ügyfelek igényei szerint

Elvárásaink:

  • Minimum 2 éves hasonló területen és pozícióban szerzett szakmai tapasztalat
  • Szakirányú, végzettség előny, de nem feltétel
  • Kiváló szóbeli és írásbeli kommunikációs készség,
  • Számítógépes ismerete előny, de nem feltétel: Word, Excel,
  • Jó szervezőkészség, pontosság, kreativitás, proaktivitás

Amit ajánlunk:

  • Főállású munkaviszonnyal teljes munkaidőben történő foglalkoztatás
  • Elegáns irodaházban való munkavégzés
  • Felelősségteljes, önálló munkakör

Fényképes szakmai önéletrajzát a munkakör és fizetési igény megjelölésével az alábbi címre várjuk.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Szakmunka / fizikai munka
Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Minimális tapasztalat 2 év
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő