www.cvonline.hu

Takarítási vezető helyettes

  • A hirdetés 648 napja lejárt

Társaságunk folyamatos fejlődése következtében csömöri (Kistarcsa kórház HÉV megállónál) munkahelyre azonnali kezdéssel keresünk

munkakörbe munkatársakat főállású munkaviszonnyal, teljes munkaidőben, folyamatos munkarendben.

Feladatok:

  • Folyamatos kapcsolattartás és együttműködés az ügyfelekkel és kollegákkal
  • Vezetői csapat munkájának segítése
  • A takarítói csapat irányításában való aktív részvétel, takarítási rendszer fenntartásában való együttműködés a takarítási vezetővel, adminisztráció elvégzése napi szinten
  • Takarítási vezető helyettesítése

Elvárásaink:

  • Minimum 3 éves hasonló területen és pozícióban szerzett szakmai tapasztalat üzemi és irodai takarítás terén, szakirányú végzettség előny
  • Kiváló szóbeli és írásbeli kommunikációs készség, számítógépes ismeret előny
  • Jó szervezőkészség, pontosság, kreativitás, proaktivitás
  • B kat. jogosítvány

Előny: angol középfokú nyelvtudás

Fényképes szakmai önéletrajzát a munkakör és fizetési igény megjelölésével az alábbi email címre várjuk.

Helyek Pest
Budapest
Kategória Szakmunka / fizikai munka
Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő