www.cvonline.hu

Takarítási csoportvezető

PROHUMAN

Hozzáadva: 2017.04.27.
Hirdetés azonosító: 966183

Megbízható partnercégünk számára keresünk hosszú távra az alábbi pozícióba munkatársat:

Feladatok:

- különböző helyiségek (irodai és ügyféltér és egyéb logisztikai területek) takarításának szervezése, koordinációja, a felelős csoport vezetése,
- a takarító csoport munkájának ellenőrzése, átvétele,
- kézzel illetve takarítógéppel történő minőségi feladatellátás biztosítása,
- csoportban lévő kollégák (10-12 fő) beosztásainak elkészítése
- a takarító csoport munkájának átvétele

Elvárások:

- középfokú végzettség,

- általános vegyszer- és takarítógép-ismeret,

- hasonló területen szerzett releváns csoportvezetői tapasztalat,

- megbízhatóság, precizitás,

- jó terhelhetőség

- csapatvezetésre irányuló affinitás,

- igényes, tiszta munkavégzés

Munkaidő:

- Hétfőtől péntekig  6:00-18:00 között, napi 8 óra

Munkavégzés helyszíne:

- Budapest, VIII. kerület

Amit kínálunk:

- kiemelkedő, fix fizetés,

- hosszú távú lehetőség.

- stabil, megbízható munkahely

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, várjuk önéletrajzát az E-mail cím megjelenítése e-mail címre. Tárgy: „TCS”

Kategória
Szakmunka / fizikai munka
Régió