www.cvonline.hu

Takarítási csoportvezető

PROHUMAN

Hozzáadva: 2017.06.22.
Hirdetés azonosító: 959884

Megbízható partnercégünk számára keresünk hosszú távra az alábbi pozícióba munkatársat:

Feladatok:

  • különböző helyiségek (irodai és ügyféltér és egyéb logisztikai területek) takarításának szervezése, koordinációja, a felelős csoport vezetése,

  • a takarító csoport munkájának ellenőrzése, átvétele,

  •  kézzel illetve takarítógéppel történő minőségi feladatellátás biztosítása,

  • csoportban lévő kollégák (10-12 fő) beosztásainak elkészítése

  • a takarító csoport munkájának átvétele

Elvárások:

  • középfokú végzettség,

  • általános vegyszer- és takarítógép-ismeret,

  • hasonló területen szerzett releváns csoportvezetői tapasztalat,

  • megbízhatóság, precizitás,

  • jó terhelhetőség

  • csapatvezetésre irányuló affinitás,

  • igényes, tiszta munkavégzés

Munkaidő:

  • Hétfőtől péntekig  6:00-18:00 között, napi 8 óra

Munkavégzés helyszíne:

  • Budapest, VIII. kerület

Amit kínálunk:

  • kiemelkedő, fix fizetés,

  • hosszú távú lehetőség.

  • stabil, megbízható munkahely

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, várjuk önéletrajzát az E-mail cím megjelenítése e-mail címre. Tárgy: „TCS”

Kategória
Szakmunka / fizikai munka
Régió