Takarítási csoportvezető - Székesfehérvár (Referenciaszám: SZF-1487)

Man at Work Kft.

Hozzáadva: 2017.09.21.
Jelentkezési határidő: 2016.08.13.
Hirdetés azonosító: 1040382

A Man at Work Humánszolgáltató és Személyzeti Tanácsadó Kft.

Takarítási csoportvezető

pozícióba keres kollégát.

(Referenciaszám: SZF-1487)

Feladatok:

  • Takarító kollégák beosztásainak elkészítése
  • Takarítási ütemtervek elkészítése
  • Ütemterv szerinti feladatok ellenőrzése
  • Megrendelői észrevételek, kérések fogadása, kezelése
  • Új munkatárs szakmai betanítása
  • Eszköz- és anyagtárolás rendjének biztosítása
  • Dokumentáció elkészítése a napi műveletekről
  • Takarítók helyettesítése, takarítási műveletek végrehajtása

Elvárások:

  • Legalább 8 általános iskolai végzettség
  • Kisebb csoportok vezetésében szerzett tapasztalat
  • Két műszakos beosztás vállalása
  • Egészségügyi alkalmasság
  • Erkölcsi bizonyítvány
  • Jó kommunikációs- és konfliktuskezelő készség
  • Rendszeretet

Előny:

  • Ipari takarításban szerzett gyakorlat

A munkáltató ajánlata:

  • Versenyképes bérezés
  • Béren kívüli juttatások
  • Hosszú távú együttműködés
  • Bejárás támogatása

Munkavégzés helye:
Székesfehérvár – Sóstó Ipari Park

Megbízónk profilja:
A Man at Work Humánszolgáltató és Személyzeti Tanácsadó Kft. egyik székesfehérvári partnercége részére toboroz és kölcsönöz főállású munkatársat.

A jelentkezés módja:
Ha álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el önéletrajzát a E-mail cím megjelenítése e-mail címre, vagy juttassa el személyesen ügyfélszolgálati irodánkba (Székesfehérvár, Piac tér 8., munkanapokon 8-16 óráig).

A levél tárgyában tüntesse fel a pozíció nevét és a pozícióhoz tartozó referenciaszámot!

A részletekről érdeklődni lehet a 20/967-3093-as mobiltelefonszámon vagy a 22-506-498-as vezetékes telefonszámon.