www.cvonline.hu

Takarítás-Szolgáltatási Igazgató

PROHUMAN

Hozzáadva: 2016.12.24.
Hirdetés azonosító: 1014085

Feladatok:

  • Épülettakarítási tevékenység koordinálása
  • pályázati anyagok, árajánlatok készítése, tendereken való részvétel
  • költségek kalkulálása, kontrollálása
  • exkluzív partneri körünkkel történő kapcsolattartás, az együttműködési lehetőségek folyamatos bővítése
  • piaci részesedésünk további növelésében való aktív részvétel
  • önálló, hatékony, alkotó munkavégzés

Elvárások:
  • felsőfokú (lehetőleg közgazdaságtudományi) végzettség
  • hasonló munkakörben eltöltött 2-3 éves tapasztalat
  • önállóság, elkötelezettség, rugalmasság
  • szolgáltatói szemlélet, kreativitás, agilitás

Juttatások:
  • jó munkahelyi légkört
  • nívós szervezeti kultúrájú csapatot
  • önálló döntési jogkört
  • versenyképes jövedelmet

Előnyök:
  • azonnali kezdés

  • A fényképpel és fizetési igénnyel ellátott önéletrajzot, továbbá a motivációs levelet várjuk. Kérjük feltüntetni a pozíció megnevezését a tárgymezőben!

Kategória
Építés / Ingatlan
Régió