www.cvonline.hu

Takarítás-Szolgáltatás Igazgató

PROHUMAN

Hozzáadva: 2017.04.26.
Hirdetés azonosító: 933680

Épületüzemeltetési piacon működő, szolgáltató cégcsoport munkatársat keres zuglói központi irodájukba, a következő középvezetői szintű pozíció betöltésére:

Feladatok:
  • Épülettakarítási tevékenység koordinálása;
  • pályázati anyagok, árajánlatok készítése, tendereken való részvétel;
  • költségek kalkulálása, kontrollálása;
  • exkluzív partneri körünkkel történő kapcsolattartás, az együttműködési lehetőségek folyamatos bővítése;
  • piaci részesedésünk további növelésében való aktív részvétel;
  • önálló, hatékony, alkotó munkavégzés.
Elvárások:
  • Felsőfokú végzettség, preferáltan közgazdász diploma;
  • legalább 3-5 év gyakorlat kiemelt ügyfélkapcsolati, illetve szolgáltatás értékesítési területen,
  • csoportvezetésben, projektmenedzsmentben szerzett tapasztalat elvárás,
  • létesítménymenedzsment, professzionális takarítás szolgáltatás terület gyakorlati ismeretét előnyként értékeljük,
  • önállóság, elkötelezettség, rugalmasság;
  • szolgáltatói szemlélet, kreativitás, agilitás.
Amit kínálunk:
  • jó munkahelyi légkört, nívós szervezeti kultúrájú csapatot,
  • önálló döntési jogkört, felelősségteljes feladatokat,
  • előmeneteli lehetőséget,
  • versenyképes jövedelmet.
Munkavégzés helye:
  • Budapest
Kapcsolat:
A fényképpel és fizetési igénnyel ellátott önéletrajzot, továbbá a motivációs levelet a E-mail cím megjelenítése címre várjuk. Kérjük feltüntetni a pozíció megnevezését a tárgymezőben!

Kategória
Gyártás / Termelés
Régió