www.cvonline.hu

Takarékpénztári ügyintéző

Hozzáadva: 2017.11.15.
Hirdetés azonosító: 1177680

Dinamikusan növekvő nemzetközi pénzintézet megbízásából munkatársakat keresünk az alábbi pozícióba
Feladatok:

  • Már érdeklődő új és/vagy meglévő ügyfelek telefonos megkeresése
  • A cég által ajánlott lakás előtakarékossági termékek és részletes bemutatás és értékesítése
  • Hívásokhoz kapcsolódó adminisztráció

Elvárások:
  • Középfokú végzettség
  • Felhasználó szintű MS Office ismeret

Juttatások:
  • Képzés profi szakemberektől
  • Bruttó 250.000 Ft + cafeteria
  • Karrierút, fejlődési lehetőség

Előnyök:
  • Pénzügyi szektorban szerzett tapasztalat

Nyelv:
  • Angol(Amerikai)

  • Amennyiben felkeltette a pozíció az érdeklődésedet, kérjük, küldd el az önéletrajzodat a megadott e-mail címre.

Munkavégzés helye:
  • Budapest

Egyéb információk:
Miért jó nálunk dolgozni? Kialakított ügyfélkapcsolati rendszerünk biztosítja, hogy az ügyfelek és ügyintézők is megfelelő bánásmódban részesüljenek és mindenki elégedett legyen. Egy nyitott, dinamikus csapat tagjává válhat, ahol kibontakoztathatja tehetségét. Egy remekül kifejlesztett mentor programban biztosítjuk a munkavállalók fejlődését és beilleszkedését. Fontosnak tartjuk, hogy egy olyan munkalehetőséget kínáljunk, ahová szívesen jár be az ember reggelente dolgozni.