Ez az állas inaktív
www.cvonline.hu

Tájékoztatási munkatárs

  • Az álláshirdetés holnap lejár

Elvárásaink:

  • minimum középfokú végzettség
  • kiváló kommunikációs készség szóban és írásban
  • számítástechnikai és MS Office felhasználói ismeretek, alkalmazási gyakorlat
  • angol és/vagy német nyelvismeret előnyt jelent
  • Budapest, valamint a budapesti és az agglomerációs közösségi közlekedési hálózat minimum alapszintű ismerete
  • folyamatos munkarendben, két műszakban történő munkavégzés (hétvégén és ünnepnapon is)
  • jó állóképesség, nagyfokú terhelhetőség

Feladatok:
Vizuális tájékoztató anyagok (pl. táblák, kiragasztott hirdetmények) kihelyezése, karbantartása és pótlása, tájékoztatási infrastruktúrához tartozó eszközpark ellenőrzése, javítása, szükség esetén cseréje

A munkakört állandó 1 műszakos munkarendben (állandó délelőtt vagy állandó délután) is el lehet látni hétfőtől vasárnapig, heti 5 nap beosztással.

Pályakezdőket, évhalasztó diákokat is várunk a felnőttek mellett!

MUNKAVÉGZÉS HELYE: Budapest

Havi nettó fizetési keret: 140 000 HUF cafeteriaval

Jelentkezéshez küldje át fényképes önéletrajzát a lenti e-mail címre vagy hívja a 20/3933-446-os telefonszámot.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Szakmunka / fizikai munka
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű