www.cvonline.hu

TÁBORIGAZGATÓ

  • A hirdetés 463 napja lejárt

Az Erzsébet Üzemeltető Kft.

az Erzsébet programban fontos szerepet betöltő zánkai Erzsébet Üdülőközpont és Tábor irányítására

TÁBORIGAZGATÓT

 keres.

3000 fős szálláskapacitásával a zánkai komplexum Közép-Európa legnagyobb üdülő- és sportközpontja. 209 hektáros parkosított környezettel, hosszú, egybefüggő balatoni partszakasszal, rendezett stranddal várjuk vendégeinket. A nyári időszakban hetente 2000 gyermek vesz részt az Erzsébet program keretében a különböző tematikus táborokon, emellett egyéb nagy létszámú rendezvény is megrendezésre kerül.

Feladatok:

  • Az Üdülőközpont gazdaságos és színvonalas üzemeltetése, felelősségteljes irányítása.
  • Az Üdülőközpont komplex irányítása, napi szintű vezetése.

  • A beosztottak, dolgozók napi feladatainak megszervezése, ellenőrzése.

  • Rendezvények, programok szervezésében és lebonyolításában történő részvétel.

  • A táborban üzemelő étterem és konyha irányítása.
  • Pénzügyi elszámolások, kimutatások ellenőrzése.
  • A hozzátartozó részlegek szervezeti és koordinációs felügyelete.
  • Közreműködés a munkatársak kiválasztásában, irányításában és ellenőrzésében.
  • A részlegvezetőkkel való együttműködés (recepció, értékesítés, műszak), és ezek irányítása.
  • A szabályos működés betartatása, és a büdzsé ellenőrzése.
  • Beszerzések koordinálása, kisebb értékesítést támogató feladatok ellátása.

Elvárások:

  • szakirányú felsőfokú végzettség
  • felhasználói szintű IT ismeretek
  • minimum 5 év vendéglátásban vagy turizmusban szerzett szakmai tapasztalat
  • minimum 3 év releváns vezetői tapasztalat
  • kiváló probléma megoldás, terhelhetőség, precizitás, megbízhatóság, rugalmasság
  • jó kommunikációs és empátia készség

Előny:

  • külföldi munkatapasztalat
  • idegen nyelvtudás

Amit kínálunk:

  • teljes munkaidős állás
  • tanulási, fejlődési lehetőség
  • rugalmas munkavégzés
  • cafetéria rendszer keretében biztosított béren kívüli juttatás
  • útiköltség térítés
  • szálláslehetőség
  • hosszú távú karrier lehetőség

Munkavégzés helye:

  • Zánka, Erzsébet Üdülőközpont és Tábor

Fényképes önéletrajzát és motivációs levelét a következő címre várjuk. Kérjük, hogy a tárgy mezőben tüntesse fel a pozíció nevét.

Helyek Veszprém
Kategória Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Idegenforgalom / Szálloda / Vendéglátás
Minimális tapasztalat Több mint 5 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő