Megbízható gyógyszeripari partnerünk részére keresünk munkatársat

TABLETTA ÜZEMEGYSÉG-VEZETŐ

(HF 11-7846)

pozícióba.

Feladatok

  • A tabletta üzemegység munkájának szervezése, irányítása és szakmai felügyelete
  • A tablettagyártás- és csomagolás területén dolgozó termelésirányítók munkájának irányítása
  • A gyártási és csomagolási folyamatok optimalizálása; gyártástervezés
  • Az üzemegység GMP követelmények szerinti működtetése
  • Hatósági inspekciókon és külső auditokon való részvétel

Elvárások

  • Gyógyszerész vagy vegyészmérnök végzettség
  • Gyógyszeripar területén szerzett releváns vezetői tapasztalat
  • Aktív angol nyelvtudás

Amit kínálunk

  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Versenyképes fizetés és juttatási csomag

Egyéb

  • Munkavégzés helye: Kelet-Pest (Gödöllő vonzáskörzete)

Ha ajánlatunk felkeltette érdeklődését, magyar nyelvű önéletrajzát,
küldje a „HF 11-7846”-es referenciaszám és a pozíció feltüntetésével
a lenti e-mail címre.

HUMANFIELD Tanácsadó Iroda
Link megjelenítése