Ugrás a tartalomra

Ehhez hasonló állások

AMIRE NÁLUNK SZÁMÍTHATSZ
  • karriercéljaid szem előtt tartó tanácsadás
  • számos álláslehetőség
  • lehetőség valami új megismerésére
AMIT MI NYÚJTUNK
  • felkészítünk a sikeres pályázatra
  • szakértelmünket a kezedbe helyezzük
  • kellemes légkörben fogadunk

TŰZVÉDELMI MUNKATÁRS
(ID:
HR7473399X)

Legyen tagja egy fejlett vállalatnak, ahol tovább bővítheti a már meglévő szakmai tudását!
Vegyen részt az új kihívások teljesítésében!
Mindezt egy élhető légkörű munkakörnyezetben!

MEGBÍZÓNK:
Megbízónk a világ egyik legnagyobb multinacionális vállalata, amely jelen van 50 országban és természeti erőforrások hasznosításával foglalkozik. Kiemelt hangsúlyt fektet a környezetvédelemre, az előírások betartására. Munkatársai felkészült, naprakész tudással rendelkeznek, köszönhetően a cég ezen irányú támogatásának. Élenjárók a prevencióban és újrafelhasználásban.

MUNKAVÉGZÉS HELYE:
Bács-Kiskun megye

AMIRE GARANTÁLTAN SZÁMÍTHAT:

  • kimagasló bércsomag
  • belső és külső szakmai továbbképzések biztosítása
  • modern technológiai környezet
  • előretekintő szemléletmód

FŐBB FELADATAI LESZNEK:

  • az új beruházások aktív szakmai támogatása
  • tűzvédelmi tevékenység szakmai koordinálása (felülvizsgálatok, engedélyeztetések)
  • tűzvédelmi oktatások megtartása
  • auditokon való részvétel
  • tűzbiztonsági szabályozások elkészítése, aktualizálása
  • tűzoltó technikai eszközök karbantartásának, felülvizsgálatának megszervezése

AMIT ÖNTŐL ELVÁRUNK:

  • a szakma szeretete
  • tűzvédelmi képesítés és jártasság
  • társalgási szintű angol nyelvtudás
  • 1-3 éves tapasztalat termelői vállalatnál

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődésedet, kérjük magyar és angol nyelvű szakmai önéletrajzát a pozíció megjelölésével juttassa el a lenti e-mail címre a levél tárgyában megjelölve a hirdetés azonosítóját.

Köszönjük!

NÁLUNK ÖN A LEGFONTOSABB!

Jelentkezésemmel elfogadom a Get Work Trend Kft. adatkezelési szabályait.
Adatkezelési tájékoztatónk IDE KATTINTVA tekinthető meg.

ELÉRHETŐSÉGEINK:

Get Work Trend Kft. 1023 Budapest, Árpád fejedelem útja 31.

TŰZVÉDELMI MUNKATÁRS (ID: HR7480656X)

Bács-Kiskun
Teljes munkaidős
Legalább 1 év tapasztalat
OKJ képesítés

Frissítés dátuma: 27.02.2020

Állás megosztása