www.cvonline.hu

Szortírozó-felújító operátor

Régió:

Budapest

Human Centrum Kft.
Hozzáadva: 2017.01.27.
Hirdetés azonosító: 730610
lejárt

Humán Centrum Kft. működése alatt több ezer embernek biztosított országszerte törvényes, bejelentett munkahelyet, fejlődési lehetőséget számos iparágban. Célunk a munkatársak hatékonyságának növelése, fejlesztése és óvása, mely kiemelkedően fontos a vállalatok sikere szempontjából.

Ezúttal Budapestre, elektronikai termékek javításával foglalkozó, nemzetközi partnercégünk megbízásából keresünk szortírozó / felújító operátori munkakörbe munkatársat az alábbi feltételekkel:

Feladatok:

  • Anyagok előírás szerinti szortírozása
  • Elektronikai eszközök, tartozékok felújítása, csomagolása (tisztítás, kötegelés, tesztelés, zacskózás)
  • Minőségileg nem megfelelő anyagok selejtezése
  • Anyagmozgatás

Elvárások:

  • Minimum 8 általános iskolai végzettség
  • Kétműszakos munkarend vállalása
  • Monotónia tűrés
  • Pontos, precíz, önálló munkavégzés
  • Megbízhatóság, terhelhetőség

Előnyt jelent:

  • Hasonló területen szerzett munkatapasztalat

A jelentkezéseket fényképes önéletrajzzal, a regisztrációt követően a Link megjelenítése honlapon várjuk.