www.cvonline.hu

Szörpkészítő - keverős

  • A hirdetés 354 napja lejárt

Magyarország egyik vezető üdítőital gyártója 26 éves vállalati múlttal munkatársat keres az alábbi pozícióra:

  szörpkészítő - keverős

munkakör betöltésére

Főbb feladat:

  • termék receptúrák alapján nagyobb mennyiségű alapanyagok kimérése, szörpök összeállítása
  • a keverő üzem technológiai berendezéseinek működtetése, kezelése, napi tisztítása, fertőtlenítése
  • a gyártás folyamatának kiszolgálása,alkalom szerűen a gyártásközi ellenőrzés vizsgálatainak elvégzése,dokumentálása

Elvárás:

  • élelmiszeripari vagy  vegyipari középfokú szakirányú  végzettség
  • számítógép felhasználói szintű ismerete
  • élelmiszeripari tapasztalat

Kezdés: azonnal

Pályázatokat a fizetési igény megjelölésével az alábbi e-mail címre várjuk.

Munkavégzés helye: Debrecen

Helyek Hajdú-Bihar
Kategória Gyártás / Termelés
Szakmunka / fizikai munka
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Szakmunkásképző
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő