www.cvonline.hu

Szórólapterjesztő

PROHUMAN

Hozzáadva: 2016.12.21.
Hirdetés azonosító: 1047728

Magyarország piacvezető HR szolgáltatója, a Prohumán 2004 Kft. saját állományába keres megváltozott munkaképességű munkavállalókat pozícióba. Az álláshirdetésre kizárólag megváltozott munkaképességű munkavállalók jelentkezését várjuk.
Feladatok:

  • Szórólapok elhelyezése postaládákban előre meghatározott településeken
  • Plakátok kihelyezése
  • Munkavégzés a következő területeken történik: Kisvárda és vonzáskörzete, vagy Mátészalka és vonzáskörzete, vagy Nyírbátor és vonzáskörzete, vagy Berettyóújfalu és vonzáskörzete

Elvárások:
  • Rehabilitációs kártya megléte, érvényes dokumentumok a megváltozott munkaképesség igazolásához
  • Jó állóképesség és látás

Juttatások:
  • 4 órás munkaviszony
  • Rugalmas munkaidő beosztás
  • Támogató csapat

Előnyök:
  • B kategóriás jogosítvány és saját autó előny

  • Amennyiben az álláslehetőség felkeltette érdeklődését, és megfelel az elvárásoknak, küldje el elérhetőségét is tartalmazó fényképes önéletrajzát a megadott e-mail címre, vagy jelentkezzen személyesen irodánkban (Debrecen, Miklós utca 5-13. Fsz/3.).