www.cvonline.hu

Szórólapozó

Hozzáadva: 2017.04.26.
Hirdetés azonosító: 1041773

Nemzetközi háttérrel rendelkező munkaerő szolgáltató cég keres saját állományába Megváltozott munkaképességű hölgyeket és urakat 4 órás munkavégzésre. Feladatkörök: szórólap terjesztése előre meghatározott területen. Gépjármű előny, de nem feltétel!
Feladatok:

  • Szórólap terjesztés

Elvárások:
  • Megváltozott munkaképesség
  • Nyitott személyiség
  • Jó kommunikációs készség

Juttatások:
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Rugalmas munkaidő besoztás

Előnyök:
  • Saját gépjármű

  • Érdeklődni és jelentkezni a 06-62/548-840 telefonszámon, személyesen Szegeden a Zászló u. 4. szám alatt a Prohuman irodában, vagy a E-mail cím megjelenítése e-mail címen.

Munkavégzés helye:
  • Szeged