www.cvonline.hu

Szórólapozás

Mind-Diák Szövetkezet
Hozzáadva: 2017.09.21.
Hirdetés azonosító: 886897
lejárt

Dolgozz a Mind-Diáknál! Diákszövetkezetünk országos hálózatban kínál rendszeres és alkalmi diákmunkát számos iparágban és pozícióban. Diákmunka keretében megszerzett munkatapasztalat jó referencia lehet későbbi pályakezdésedkor is. Élj a lehetőséggel!

Feladatok:

  • Szórólapozás közterületeken, postaládákba való eljuttatása
  • Telepontban való adminisztratív feladatok ellátása
  • Borítékolás

Elvárások:

  • 18.életév betöltése
  • nappali tagozatos jogviszony
  • megbízhatóság, önállóság

Munkaidő:

  • 2014. 12. 05, 3 fő, 3x8 órában, Körösladány (Békéscsabáról és Gyuláról az utazás autóval megoldott)
  • 2014. 12. 12, 3 fő, 3x8 órában, Gyula
  • 2014. 12. 17, 3 fő, 3x8 órában, Gyula

Amennyiben számíthatunk Rád, várjuk jelentkezésed, melyet a honlapunkon történő Link megjelenítése után a pozíció megjelölésével tehetsz meg! Kizárólag úgy érvényes a jelentkezésed, ha kitöltöd az oldalon a kért adatokat!

Kérjük, hogy különös gondot fordíts a valós ráérés és telefonszám megadására!

Ha az állásajánlatunk érdekelheti ismerőseidet is, lent a "Megosztás" -ra kattintva oszd meg velük a facebookon is!

Munkabér

  • 584 Ft-os bruttó órabér